Actueel

NIEUW: Download onze app op telefoon of ipad!

Mantelzorg Berg en Dal  streeft naar optimale ondersteuning voor mantelzorgers in onze gemeente en is steeds opzoek naar nieuwe vormen. Vanaf nu er een mantelzorg app die via onze vernieuwde website is  te downloaden.

Behalve veel nieuwe informatie kun je ook zelf een oproep doen voor hulp bij jou  thuis, of  een handige tool gaan gebruiken waarbij je het eigen netwerk inricht en bijvoorbeeld uitnodigt voor een gezamenlijke agenda. Met veel lokale informatie, links naar cursussen en ook naar landelijk informatie.

Hoe zet je deze op je mobiel?

Ga op je telefoon op internet naar www.mantelzorgbergendal.nl

Je ziet dan een oranje button waarbij je de app kunt downloaden op je telefoon.

Het duurt heel even voordat deze geïnstalleerd is. Hij staat dan met ons logo als icon op je telefoon.

IPhone gebruikers en Ipads  kunnen deze handmatig als app op het apparaat zetten:

De app is mogelijk gemaakt dankzij een financiële impuls vanuit de gemeente Berg en Dal. Er zijn geen kosten aan verbonden, je ontvangt ook geen reclame.

Wij hopen dat dankzij deze app de mantelzorgers in en buiten onze gemeente nog beter geïnformeerd zijn.

Voor vragen kun je terecht bij Hanneke Klievink, mantelzorg Berg en Dal