Home > Over ons > Contactpersonen in de kernen en dorpen

Contactpersonen in de kernen en dorpen

In iedere dorp en in iedere kern hebben we contactpersonen. Ze hebben ervaring met en/of kennis over mantelzorg. Zowel privé als vanuit hun beroep. Ook kennen ze het gebied goed. 

Hoewel iedereen zijn of haar specifieke kennis en kunde heeft, hebben we alleen een specialiteit gemeld bij degenen die beroepshalve mantelzorgers ondersteunen of die extra aandacht besteden aan een bepaalde groep.

 

Beek, Ooij, Berg en Dal:

Ellen van Broekhoven
e.vanbroekhoven@upcmail.nl
06-224 231 32

Peter Degger
p.degger@Zorggroepdelaren.nl
06-291 650 52
Specialiteit: Ouderenzorg

Ria Schel 
jrschelderksen@hotmail.com
06-47049799

Elly Damhuis - Leenders
elly.damhuis1@gmail.com
024 - 6842028

Kekerdom, Leuth, Millingen a.d. Rijn:

Hans Eysbouts
hmft.eysbouts@upcmail.nl
024-663 30 40

Joke Reinerman
w.reinerman@upcmail.nl
0481-43 18 67

Thea de Wijse
swom@hetnet.nl
0481-43 11 05
Specialiteit: Ouderenzorg

Sanne Verburg
Sanne.Verburg@fortewelzijn.nl
06-220 730 34
Specialiteit: Jonge mantelzorgers

Groesbeek, Heilig Landstichting:

Tilly Peters
peters.1953@kpnmail.nl
06 -236 711 85

Jolanda Keijzers
jolandazesje@gmail.com
06 -234 923 05
024-397 43 99
Specialiteit: Zorg

Mark Groning
mgroning@hetnet.nl
024-397 14 06
Specialiteit: Mensen met een beperking

Miel Franssen
m.fransen455@kpnmail.nl
024-397 50 19

Frans Jongeneel
jongeneelf@hetnet.nl
024-397 23 75